+421 910 302 329 • info@prodenta.sk

Detail článku

Planmeca prináša prevratnú zmenu v CAD/CAM

22.03.2015

Planmeca zahájila rok 2014 vzrušujúcou novinkou. Nielenže nová rada produktov CAD/CAM bola prijatá na trhu s obrovským očakávaním, ale taktiež sme odštartovali nové a silné partnerstvo s popredným výrobcom CAD/CAM, so spoločnosťou E4D Technologies. Počítačový design a výroba sa prenášajú do sveta stomatológie. Naše signifikantné investície do E4D zdôrazňujú našu túžbu byť priekopníkom vo vývoji nových digitálnych postupov ošetrení.

Spojenie síl s E4D je hodnotným prírastkom k našim doterajším unikátnym inováciám a softvérovým riešeniam v oblasti 3D – pomáha nám ponúkať komplexné portfólio produktov pre dentálnych profesionálov na celom svete.

Zvoľte si svôj ideálny digitálny pracovný postup ošetrenia

Všetky naše prístroje a software sú navrhnuté pre jednoduchú vzájomnú komunikáciu, čo prináša nevídanú flexibilitu a efektivitu vašej dennej práce. Našim trvalým záujmom je robiť všetko preto, aby vaše pracovné postupy boli čo najjednoduchšie. Pomáhame vám ponúkať pacientom ešte lepšiu starostlivosť – to všetko vďaka našim inováciám a technológiám.

3D diagnostika a digitálna technológia spôsobili prevrat tradičnej stomatológie a klinickej práce. Žiadna dentálna prax si nemôže dovoliť zaostať za týmto technologickým pokrokom. Planmeca CAD/CAM systém sme preto navrhli tak, aby jeho používanie bolo čo najjednoduchšie. Teraz každý stomatológ a zubný technik môže profitovať z flexibility, efektívnosti a otvorenosti, ktorú náš systém ponúka.

Náš otvorený CAD/CAM systém zaručuje bezpečnú investíciu. Vďaka jeho otvorenému rozhraniu si môžete vybrať pracovnú fázu a robiť iba tie, ktoré vás bavia. Alebo zvoľte kompletný systém a užívajte si tak celý efektívny proces, ktorý sa skladá z ultra rýchleho skenovania, intuitívneho návrhu a presného frézovania. To vám umožní zvýšiť počet ošetrených pacientov a poskytovať perfektnú každodennú starostlivosť.

Priekopnícka kombinácia 3D dát pre klinické potreby

Náš CAD/CAM systém je dokonale integrovaný do snímkovacieho software Planmeca Romexis – prvého software na svete, ktorý kombinuje röntgenové snímky s CAD/CAM. Nechajte sa ohromiť novými možnosťami a jednoduchou kombináciou 3D dát z rôznych systémov.

Užite si naplno tieto nové integrované pracovné postupy. Otvorili sme pre vás nové výukové centrum v Helsinkách, kde je pre vás pripravený komplexný program školenia CAD/CAM. Dúfame, že vás tu čo najskôr privítame – ste srdečne pozvaní objaviť naše digitálne systémy a vyskúšať nový tri-dimenzionálny svet stomatológie.

Budťe pri tom a vstúpte do novej éry digitálnej stomatológie


Zpět